بازگشت
دستگاه-تصفیه-آب-رومیزی-استیبل-الترون-مدل-آبنما
دستگاه-تصفیه-آب-رومیزی-استیبل-الترون-مدل-آبنما (1)
جهت بهتر دیدن محصول رو محصول کلیک کنید
آخرین بروزرسانی ۱۳۹۸/۰۸/۲۱

دستگاه تصفیه آب رومیزی استیبل الترون مدل آبنما

محصول موجود میباشد.: In stock

You Save

دستگاه تصفیه آب رومیزی مدل Fountain (آبنما)

 1. اطلاعات تکنیکی دستگاه تصفیه آب رومیزی مدل Fountain (آبنما) بشرح زیر می باشد:
  تصفیه آب   Stiebel Eltron مدل Fountain  ماهیت آب را به صورت خالص و تمیز ارائه می کند. عملکرد تصفیه با کیفیت فوق العاده بالا و طراحی مدرن و لوکس، آن را به یک دستگاه تصفیه آب برتر تبدیل کرده است.  دستگاه تصفیه آب رومیزی مدل Fountain (آبنما) یک دستگاه تصفیه آب که ظرافت و زیبایی را برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد .
 2. قیمت : 12,000,000 ريال
 3. از ویژگی های دستگاه تصفیه آب رومیزی مدل Fountain (آبنما) می توان به موارد زیر اشاره نمود: 
  • فیلتر 5 در 1
      پنج فیلتر تنها در یک واحد کارتریج فیلتر جمع شده است. اجزای فیلتر به خوبی انتخاب شده و مشخصات آن اجازه ی یک عملکرد تصفیه فوق العاده تمیز و امن را می دهد. فیلتراین دستگاه قادر است بدون نیاز به پمپ و تجهیزات اضافه 4320 لیتر آب را تصفیه نماید.
  • غشاء اولترافیلتراسیون (UF)
      فن آوری اولترا فیلتراسیون فیبر توخالی (hollow fiber ) با اندازه منافذ( 0.01) نامی و (0.1 ) میکرون قطعی ، باکتری و میکروارگانیسم های دیگر مانند جلبک ها، کیست ها و تا حدی ویروس ها را از آب حذف می کند. تصفیه UF برای شما و خانواده تان  آب آشامیدنی سالم و خالصی را فراهم مینماید.
  • نمایشگر
      اگر زمان تعویض فیلتر فرا برسد، شاخص چراغ و بوق موجود بر روی نمایشگر فعال خواهد شد.
  • شیر On/Off
      شیر سرامیکی On/Off اجازه می دهد تا یک تماس مستقیم برای باز و بستن دستگاه ایجاد شود و راحتی بیشتری  در کار با دستگاه تصفیه فراهم شود.
  • Silver-lite
  عملکرد ضد باکتری سنگ Silver-lite  امنیت کل سیستم تصفیه را افزایش می دهد. این سنگ شامل چند مواد معدنی است که با یون نقره پوشش داده شده و از رشد باکتری ها در داخل سیستم تصفیه و از آلودگی در خارج از آن جلوگیری می کند.
  • تعویض فیلتر آسان
  کارتریج فیلتر Fountain به آسانی قابل تعویض است و هیچ لوله کش و یا متخصصی مورد نیاز نمی باشد. تنها در چند مرحله می توان کارتریج را بدون ریختن آب تعویض کرد. برای تعویض فیلتر هیچ ابزار و یا تجهیزاتی مورد نیاز نیست.
  • لوله انعطاف پذیر
  لوله فولادی ضد زنگ و انعطاف پذیر به شما انعطاف پذیری بیشتر در جهت پر کردن لیوان آب، بطری یا شستن میوه ها و سبزیجات خواهد داد. این امر شما را قادر میسازد تا از منبع آب آشامیدنی در شعاع گسترده تر بدون حرکت دستگاه تصفیه استفاده نمایید.
  • نازل یک طرفه
  چندین آلاینده در هوا و آب وجود دارند که  برای بدن ما مضر هستند. میکروارگانیسم می تواند در طول تمیز کردن و تعویض فیلتر از خارج  به داخل دستگاه وارد شود. این نازل از وارد شدن آلودگی خارج از دستگاه جلوگیری می کند و اجازه می دهد تنها جریان یکطرفه آب و هوا از داخل به خارج فیلتر وجود داشته باشد.
 4. فیلتر5 در 1 FOUNTAIN 
  • پیش فیلتر - پلی اتیلن - 5 میکرون: حذف گرد و غبار، رسوبات و ذرات بزرگتر.
  • بلوک کربن فعال - 1 میکرون :جذب و کاهش97.6 % کلر باقی مانده و طعم و مزه و بوی بد و تاری  آب  - جذب وکاهش فلزات سنگین (جیوه، سرب، کادمیوم، سلنیوم، آهن، آلومینیوم، روی) -  حذف یون فلزی سمی در آب  (Cr6+)- حذف 99.7 % مواد فرعی کلز زنی (تری هولومتان ها ) - حذف 99.7 % سموم علف کش ها، آفت کش ها و گاز های شیمیایی حل شده در آب  (VOC) .
  • یونهای نقره کربن فعال گرانولی ضد باکتریایی:  از رشد باکتری ها در داخل فیلتر بر روی سطح فیبر توخالی (hollow fiber ( جلوگیری مینماید ، حذف 99.1 % طعم ، مزه ، بوی بد و تاری آب .
  • غشاء اولترافیلتراسیون  - فیبر توخالی ساخته شده از پلی سولفون 0.01 ~ 0.1 میکرون : حذف میکروارگانیسم ها، باکتری ها، جلبک ها و کیست از آب، کاهش ذرات ≥0.01 میکرون . این غشاء اجازه    می دهد مواد معدنی سالم عبور کنند.
  •  Silverlit شامل نقره آغشته به مواد معدنی غیر آلی طبیعی (CaO و Si02، Al03، MgO و MnO) با قابلیت ضد باکتری و همچنین مانعی برای ورود آلودگی خارج از دستگاه می باشد.
هنوز نظری برای این محصول وجود ندارد.

تماس با ما

 • آدرس : البرز، کرج،  کمالشهر،  بلوارشورا(بلوار بهشت سکینه) روبه روی بریدگی دوم . جنب ساختمان اداره مالیاتی. فروشگاه دماگستران
 • تلفن : 34724023 (026)
  تلفن : 34724035 (026)
  همراه : 09124674144   (حاجی حسینی)      
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به دماگستران می باشد.